KORE DİZİLERİNDEN HABERLER ! -Inspiring Generation dizisi için Çin'de bulunan Kim Hyun Joong, sert bir karakteri canlandırıyor. Uzun bir aradan sonra seyircilerle buluşan aktörün dizisi, büyük beğeni topladı. - You Came From Stars dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikaktleri üzerine topladı. -5urprise, diğer gruplardan farklı olarak şarkıları ile değil After School Bokbulbok dizisi ile çıkış yaptı.

Kim Hyun Joong 'Generation of Youth' dizisiyle~


 Aslında Kim Hyun Joong'dan; City Conquest dizisi beklenirken kanalla ilgili oluşan sorunlardan sonra yurt dışına da satılmaya çalışıldı daha sonra tamamiyle iptal edildi. Şunu da söylemek isterim ki City Conquest in fragmanı yayınlandıktan bir buçuk yıl sonra yayınlanacağı haberiyle fanlar hayattan soğudu, yayınlanmayağı hayaliyle de hayalleri yıkıldı. (malesef)
     

                                    


Önce ki dizisi City Conquest'e dönmeyi gerçekten çok istemesine rağmen talihsizliklere karşın istifa etmek zorunda kaldı , buna çok üzülmüştüm. Şimdiye kadar oynadığı tüm karakterleri içinde en çok Baek Mir karakterini kendisiyle uydurduğunu söylemişti neyse geçti gitti yolumuza bakalım gene :)


     


 ~Son 3 yıldır K-Drama dan uzak kalan idolümüz kendisini daha çok konserlere,mini albümlere kaptırmıştı .d kötü de yapmadıydı ama... 
 

 Neysee... gelelim asıl konumuza Generation of Youth'a age of feelling çizgi romanının düzenlemesi olarak karşımıza çıkıyor.Kim Jeung Tae rolü ile karşımıza çıkacak idolümüz.Konusu dram/romantik tarzının yanında  Drama 1930 yılında Çin, Şangay’da geçmektedir .Sevgi, dostluk ve gençlerin vatanseverliği gibi konuları işleyecek ayrıca çirkin ve beceriksiz olmasına rağmen ülkesini ve ailesini koşulsuz seven, Şangay sokaklarının en iyi savaşçısı anlatılacaktır. (Renkli bölümler Yeppudaa.com dan alıntıdır.) Yayın tarihi 2013 Kasım olarak duyuruldu umarım geciktirmezler, beklentilerimizi büyük tutuyoruz... (yönetmen bey haberin ola) 24 bölümden oluşacak dizinin çekimleri 24 Ağustos da Çin de başladı. 


NOT; Dizide sadece Kim Hyun Joong oynamayacak tabii ki .d Lim Soo Hyang (Irıs 2 de rol almıştı) ve Kim Soo Eun (Boys Over Flowers da rol almıştı) eşlik edecek.

                             


NOT 2; Belki biraz şaşırıcaksınız ama Kim Hyun Joong'un rolü aslında ilk olarak Lee Jun Ki'ye önerilmiş, fakat bu teklif edildiği zaman two weeks ve birkaç film/dizi de daha oynadığı için reddetti. 
                                                   İYİ EĞLENCELER :)

4 yorum:

 1. I love you. KİM HYUN JOONG.
  I love you <3 saranghe.

  YanıtlaSil
 2. Lemin ho kim hyun jongtan daha yakışıklı ayrıca kim bum da kim hyun jongtan daha yakışıklı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle Kim bum sana hayranım sanada lemin hBen sizi tutuyorum

   Sil
  2. ya hehehehehe sen biliyosun zatenkhj oppa daha tatlı yakışıklı ahhhhh prenssss

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...